ПОБЕДИТИ! Ваша шанса да се придружите БП Ултимате Есериес Рацинг Теам -у - Веб Лифе Мен Лифе

Преглед садржаја

Када је раније ове године шампионат супераутомобила морао да се паркира због ЦОВИД-19, возачи и љубитељи скренули су пажњу на сим трке, и на БП-ове Супер-звезде Алл-Старс Есериес. Јединствена витрина ставила је еспорт у ударно време, када је физички спорт стао, а директни преноси френетичне акције показали су се као велики хит.

Возачи супераутомобила унели су у конкуренцију много конкуренције и забаве током два месеца, пре него што су се вратили својим стварним Форд Мустанзима и Холдену Цоммодорес.

Сада када је сезона супераутомобила вођена и победила, завршавајући у Батхурсту раније овог месеца, пажња се враћа на успешну сцену еспорта. Овога пута ће то бити најбољи сим тркачи у Аустралији и Новом Зеланду који ће заузети централно место за Суперцарс Про Есериес на познатој иРацинг платформи.

Бориће се шест недеља, у уторак увече од 27. октобра до 1. децембра, а трке ће се преносити уживо на друштвеним каналима Фок Спортс, Каио и Суперцарс.

Више од 20 возача ће бити у акцији, укључујући Фавзан Ел-Наби и Емили Јонес за БП Ултимате Рацинг. Као званично гориво за Супер аутомобиле, БП снабдева све тимове када изађу на стазу. У Есерији ће се, међутим, такмичити са Ел-Набијем и Јонесом у привлачном Форд Мустангу.

Ел-Наби је већ импресионирао у БП Мустангу, најбрже се квалификујући на острву Пхиллип против возача супераутомобила у џокеру у БП Суперцар аутомобилима Алл-Старс Есериес.

Сада можете ићи његовим стопама са БП Ултимате Раце то Вин.

Обожаваоци могу ући у пуцњаву на мрежи тако што ће поставити свој најбржи круг око култног Моунт Панорама круга у Батхурсту на иРацингу пре 18. новембра. То је тако лако.

Пет најбржих возача освојиће БП поклон картицу од 100 УСД, а затим се борити у такмичењу у директном преносу како би изабрали ко представља БП Ултимате Рацинг следеће године.

Победник ће добити БП поклон картицу од 500 УСД, а затим и прилику да се постави као стални возач за БП Ултимате Рацинг за целу серију Суперцарс Про Е 2021-2022.

„Мислим да БП има много тога да се врати јер су ми очигледно пружили још једну шансу“, каже Ел-Наби. „Мислим да од мене сигурно може доћи још много тога. У Аустралији имамо неке од најбољих тркача сим -ова, па ће бити тешко, али не видим зашто можда не можемо да победимо или две. "

Доживотни обожаватељ Суперцар-а и ревносни сим-тркач, Ел-Наби је почео са БП Ултимате Рацинг-ом кроз џокер такмичење и био је пријављен за Про Суперцарс Есериес на позадини свог вањског изгледа.

„Заиста сам узбуђен“, каже Јонес уочи Про Есериес 2021-2022. „БП је масивни партнер Суперцар-ових трка и трка у Аустралији, па је трка за тако велики познати бренд прилично надреално. „Желим да упознам Берта, који је момак у свим њиховим огласима, то ми је циљ сезоне - и да освојим што је могуће више поена!“

Сазнајте више о БП Ултимате Раце то Вин и пратите @БП_Ултимате_Рацинг_ на Инстаграму за ажурирања и савете.